Pretraži plovilo




Rezervacije


Marijablaskovic
Marija Blašković Voditelj rezervacija & prijemE-mail: booking@ultra-sailing.hr
Tel: +385 21 398 578      
Fax:+385 21 398 515
Mobitel: +385 98 488 668
 
tatjana small
Tatjana Celić Rezervacije & prijem  E-mail: booking@ultra-sailing.hr
Tel: +385 20 452 090     
Fax: +385 21 452 090
Mobitel: + 385 98 792 578
 
ljiljana
Ljiljana Mašković Rezervacije & prijem  E-mail: booking@ultra-sailing.hr
Tel: +385 21 398 578
Fax: +385 21 398 515
Mobitel: +385 98 488 668
 
inga tomasevic
Inga Tomašević Voditelj putničke agencijeE-mail: booking@ultra-sailing.hr / inga@ultra-sailing.hr
Tel: +385 21 398 578      
Fax:+385 21 398 515
Mobitel: +385 98 294 635

Beneteau prodaja


michael-botic
Michael BotićBeneteau prodaja & Marketing E-mail: michael@ultra-sailing.hr
Tel: +385 21 398 980
Fax: +385 21 314 588
Mobitel: +385 95 812 1065
 
hrvoje-modric
Hrvoje Modrić Polovne jedrilice & opremanje plovial E-mail: hrvoje@ultra-sailing.hr
Tel: +385 21 398 980
Fax: +385 21 314 588
Mobitel: +385 98 921 2573
 

Škola jedrenja


zofweb
Zoran KalinićInstruktor E-mail: school@ultra-sailing.hr
Tel: +385 21 398 578
Fax: +385 21 398 515

 
stipevitaljic
Stipe VitaljićInstruktor E-mail: school@ultra-sailing.hr
Tel: +385 21 398 578
Fax: +385 21 398 515
 
 
RatkoTomic
Ratko Tomić Instruktor / skipper E-mail: school@ultra-sailing.hr
Tel: +385 21 398 578
Fax: +385 21 398 515

 
Vlajcevic
Tonči Vlajčević Instructor / skipper on Saba 50 E-mail: school@ultra-sailing.hr
Phone: +385 21 398 578
Fax: +385 21 398 515

 

Charter baza Trogir


tadija-senjanin
Tadija Senjanin Voditelj baze Trogir E-mail: tadija@ultra-sailing.hr
Tel: +385 21
Mobitel: +385 98 294 634
 
stefica-kakic
Štefica Kakić Uređenje jedrilica E-mail: shop@ultra-sailing.hr
Tel: +385 21
Mobitel: +385 99 813 9569
 
ante
Ante Plejić Tehničko osoblje & mehaničar E-mail: trogir@ultra-sailing.hr
 

 
 
stipe-vulicic
Stipe Vuličić Tehničko osoblje   E-mail: trogir@ultra-sailing.hr

 
 
Vinkoweb small
Vinko Milovac Techničko osoblje E-mail: trogir@ultra-sailing.hr

 
MoskateloIvan
Moškatelo Ivan Techničko osoblje E-mail: trogir@ultra-sailing.hr

 

Charter baza Split


slaven-vidan
Slaven VidanVoditelj baze Split & Beneteau after sale E-mail: slaven@ultra-sailing.hr
Tel: +385 21 398 578
Fax: +385 21 398 515
Mobitel: +385989926339
 
Drazen-Mandic
Dražen Mandić Tehničko osoblje & drvodjelstvo E-mail: service@ultra-sailing.hr
Phone: +385 21 398 980
Fax: +385 21 314 588
 

melita-babic

Melita Babić Uređenje jedrilica E-mail: booking@ultra-sailing.hr
Phone: +385 21 398 578
Fax: +385 21 398 515
Mobile: +385 99 734 2213
 
 
 

goran-boko

Goran BokoTehničko osobllje & mehaničar E-mail: service@ultra-sailing.hr
Tel: +385 21 398 578
Fax: +385 21 398 515
 
 
 
 

toni-miletic

Toni MiletićTehničko osoblje  E-mail: service@ultra-sailing.hr
Tel: +385 21 398 578
Fax: +385 21 398 515
 

 

Charter baza Dubrovnik


drazen


Tonči DragičevićVoditelj baze Dubrovnik E-mail: dubrovnik@ultra-sailing.hr
Tel: +385 20 452 090
Mobitel: +385 98 341 084

 
maja
Franica Rusković Uređenje jedrilica E-mail: dubrovnik@ultra-sailing.hr
Tel: +385 20 452 090
Fax: +385 20 452 090
Mobitel: +385 99 316 1484
 
maja
Pero Matić Tehničko osoblje & mehaničar / električar E-mail: dubrovnik@ultra-sailing.hr
Tel: +385 20 452 090
 
Mobitel:+385 98 294 635

 

Knjigovodstvo


adela-vican
Adela Vican Knjigovodstvo E-mail: adela@ultra-sailing.hr
Tel: +385 21 398 629
Fax: +385 21 314 588
 
 
maja
Kristina Kostović Knjigovodstvo E-mail: kristina@ultra-sailing.hr
Tel: +385 21 398 629
Fax: +385 21 314 588
 

CEO


 
emil-tomasevic
Emil Tomašević
 
E-mail: emil@ultra-sailing.hr
Phone: +385 21 398 980
Fax: +385 21 314 588

 
 

Early Booking!

Special offer with early booking discount until 31.12.2017 for Season 2018! Contact us!

We use cookies to give you the best online experience. By using our website you agree to our use of cookies in accordance with our cookie policy. More...